Zmiany w składzie kadry Trio-Vet

Start / Aktualności / Zmiany w składzie kadry Trio-Vet

Zmiany w składzie kadry Trio-Vet

4 kwietnia 2020

Witajcie, dziś chcieliśmy się podzielić z Wami kolejnymi zmianami jakie dotknęły Trio-Vet ostatnimi czasy. W naszej lecznicy zaktualizowaliśmy kadrę, która zajmuje się Waszymi pupilami.

W związku ze zwiększoną ilością Klientów postanowiliśmy powiększyć skład o nowego lekarza weterynarii. Powitajmy gorąco Panią Annę Połocką-Teperek 😉
Ania jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, studia ukończyła w 2018 roku. Z naszą przychodnią związana jest już od 2 roku studiów. To miła i ciepła osoba, która przyciąga zarówno psich jak i kocich pacjentów. Zajmuje się głównie leczeniem internistycznym oraz podstawową chirurgią. Interesuje ją okulistyka, stomatologia, diagnostyka USG. Uczestniczyła w szeregu kursów i szkoleń z zakresu chorób wewnętrznych i ciągle podwyższa swoje kwalifikacje. Prywatnie właścicielka kota Bobka, trójnożnej kotki Koko oraz psa Miśka.
Jesteśmy przekonani, że spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania zarówno nasze jak i Państwa ;).

Kolejną zmiana dotknęła dział strzyżenia, groomingu gdzie podziękowaliśmy Pani Ewie Saneckiej za swój wkład oraz pracę w Trio-Vet. Życzymy oczywiście dużo szczęścia oraz sukcesów w nowej pracy 🙂 Witamy dzisiaj za to Panią Ewelinę Zaborowską, która jest technikiem weterynarii od 2016 roku. Ukończyła profesjonalny kurs groomingu i kocha zwierzęta 😉 W naszej przychodni zajmuję się strzyżeniem psów i kotów, oraz asystuje lekarzom w zabiegach chirurgicznych. Prywatnie posiadaczka dwóch kotów Pixi i Mili, oraz psa Luny.

Mamy nadzieję, że nowe osoby szybko zaadaptują się w naszej lecznicy, czego im oczywiście życzymy.

Pozdrawiamy serdecznie, Ekipa Trio-Vet i do zobaczenia!

Udostęnij dalej:

Nasza kadra