O nas

Start / O nas

Poznajmy się bliżej

Nasza przychodnia składa się poczekalni, dwóch gabinetów internistycznych, sali chirurgicznej i pomieszczenia groomerskiego. Na miejscu nasi wyspecjalizowani weterynarze wykonują badania rentgenowskie, ultrasonograficzne (RTG i USG), a także morfologiczne i biochemiczne krwi, dzięki czemu możemy w kilka minut przeprowadzić diagnostykę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz gabinet wybierają Państwo wyspecjalizowaną usługę weterynaryjną w Ostródzie i Morągu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami, oraz poradami, jak przygotować zwierzę do zabiegu.

Nasz gabinet

Nasi lekarze

lek. wet. Ewa Wojciechowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UMW w Olsztynie. Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2010 r. Ukończyła specjalizację z zakresu chorób psów i kotów. W Naszej przychodni zajmuje się głównie leczeniem internistycznym oraz chirurgią miękką. Interesuje się diagnostyką USG oraz dermatologią.

Prywatnie właścicielka uroczego carin terriera o imieniu Karol, który codziennie towarzyszy jej w pracy. Uwielbia podróże i nurkowanie.

lek. wet. Krzysztof Maciejek

Studia ukończył na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2002 roku. Już jako student zainteresował się leczeniem zwierząt towarzyszących. Ukończył specjalizacje z zakresu chorób psów i kotów oraz chirurgii weterynaryjnej. Uczestniczył w kilkudziesięciu konferencjach, kursach, szkoleniach i stażach klinicznych. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

W naszej przychodni zajmuje się szeroko pojętą chirurgią, sporo czasu poświęca również leczeniu internistycznemu. Szczególne zainteresowania to ortopedia i chirurgia onkologiczna. Prywatnie fan sportu, miłośnik narciarstwa i gór.

lek. wet. Anna Połocka - Teperek

Doktor Ania ukończyła studia w 2018r. na UWM Olsztyn. Z naszą przychodnią związana od 2 roku studiów. Niezwykle empatyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Nazwana zaklinaczką trudnych pacjentów,a zwłaszcza tych kocich. Główne zainteresowania to diagnostyka USG, okulistyka, choroby wewnętrzne z zamiłowaniem do endokrynologii oraz podstawowa chirurgia miękka. Doktor Ania jest także w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów. Prywatnie wraz z rodziną mieszka ze stadkiem 4 kotów - Bobek, Felek, Fruzia i trójnożna Koko oraz suczką, emerytką Dżasią i psiakiem Bezikiem.

lek. wet. Borys Ruszkiewicz

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Tytuł lekarza weterynarii i prawo wykonywania zawodu uzyskał w 2013 roku.
Z naszą Przychodnią związany od początku jej powstania. Niezbędną wiedzę i doświadczenie zdobywał pod okiem naszego zespołu lekarzy jako praktykant a następnie lekarz stażysta. Obecnie zajmuje się leczeniem internistycznym zwierząt towarzyszących oraz wykonuje zabiegi chirurgicznei stomatologiczne. W trakcie swojej praktyki lekarsko weterynaryjnej uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu leczenia chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych czy dermatologii. Interesuje się diagnostyką radiologiczną. Prywatnie właściciel uroczej suczki o imieniu Inka.

tech. wet. Ewelina Zaborowska

Technik weterynarii od 2016 roku. Ma za sobą profesjonalny kurs groomingu. W przychodni zajmuję się strzyżeniem psów i kotów, oraz asystuje lekarzom w zabiegach chirurgicznych. Prywatnie posiadaczka dwóch kotów Pixi i Mili, oraz psa Luny.

tech. wet. Kasandra Kuśmierczyk

Zdobyła dyplom technika weterynarii w 2019 roku. Z naszą przychodnią związana już od czasu odbywania praktyk. W przychodni zajmuje się pomocą lekarzom. Prywatnie właścicielka towarzyskiego kota Józia.

lek. wet. Marek Pupel

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ukończył w 2014 rok i od tego czasu praktykuje jako lekarz pierwszego kontaktu. W lecznicy zajmuje się leczeniem internistycznym. Stara się rozwijać w dziedzinie leczenia małych zwierząt, dermatologii, okulistyki. Prywatnie jest właścicielem dwóch adoptowanych kotów - seniora Łapsika oraz młodszej Etcetery.

lek. wet. Jolanta Flisek

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2020 roku. W naszej przychodni zajmuje się leczeniem internistycznym. Interesuje się przede wszystkim dermatologią, endokrynologią i diagnostyką mikroskopową. Prywatnie właścicielka psotnej kotki Aryi, wolne chwile spędza najczęściej z książką w dłoni, najchętniej z dobrym kryminałem.

lek. wet. Aleksandra Szymańska-Tryb

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Tytuł lekarza weterynarii otrzymała w 2019 roku. Podczas studiów odbywała w naszej Przychodni praktyki studenckie, gdzie pod czujnym okiem starszych kolegów poznawała podstawy leczenia internistycznego. Interesuje się diagnostyką USG, kardiologią,okulistyką i szeroko pojęta interną. Prywatnie miłośniczka książek i gier komputerowych. Właścicielka psa o imieniu Zuzia.

tech. wet. Aleksandra Adamkiewicz

W przychodni wspólnie z tech.wet. Kasandrą przygotowuje zwierzęta do zabiegów oraz opiekuję się pupilami, które przebywają w szpitalu. Chętnie pomaga lekarzom i asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Miłośniczka psów i kotów. Prywatnie właścicielka adoptowanej suczki Mai oraz kociego rodzeństwa Romana i Mani.

tech. wet. Natalia Kowalczyk

Dyplom technika weterynarii otrzymała w 2022 roku. W naszej przychodni, wraz z recepcjonistką Olą, zajmuje się głównie rejestracją milusińskich, a także podstawowymi poradami dla opiekunów. Wielbicielka egzotyków. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna. Prywatnie właścicielka 5 kotów - Nysia, Puszka, Mavi, Jj i Kici Mici, psa - Lokiego, a z dziwniejszych - żółwia stepowego, ślimaków afrykańskich, czy ptasznika. Uwielbia bliskość natury, w której zawsze dostrzega piękno.

Aleksandra Marcinkowska

Recepcjonistka

Masz pytania? Napisz, zadzwoń!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę. W przypadku nagłego zagrożenia życia Twojego zwierzaka dzwoń do nas a postaramy się pomóc!
Jesteśmy dla Was! Kontakt z nami
Udostęnij dalej:

Opinie o Trio-Vet