O nas

Start / O nas

Poznajmy się bliżej

Nasza przychodnia składa się poczekalni, dwóch gabinetów internistycznych, sali chirurgicznej i pomieszczenia groomerskiego. Na miejscu nasi wyspecjalizowani weterynarze wykonują badania rentgenowskie, ultrasonograficzne (RTG i USG), a także morfologiczne i biochemiczne krwi, dzięki czemu możemy w kilka minut przeprowadzić diagnostykę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz gabinet wybierają Państwo wyspecjalizowaną usługę weterynaryjną w Ostródzie i Morągu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami, oraz poradami, jak przygotować zwierzę do zabiegu.

Nasi lekarze

lek. wet. Ewa Wojciechowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UMW w Olsztynie. Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2010 r. W Naszej przychodni zajmuje się leczeniem internistycznym oraz chirurgią miękką. W trakcie studium specjalizacyjnego z Chorób Psów i Kotów. Uczestniczka warsztatów oraz konferencji z zakresu: endokrynologii, dermatologii. Ukończyłam specjalizacje z zakresu chorób psów i kotów.

Prywatnie właścicielka uroczego carin terriera o imieniu Karol. Uwielbia podróże i dobrą książkę.

lek. wet. Krzysztof Maciejek

Studia ukończył na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2002 roku. Już jako student zainteresował się leczeniem zwierząt towarzyszących. Ukończył specjalizacje z zakresu chorób psów i kotów oraz chirurgii weterynaryjnej. Uczestniczył w kilkudziesięciu konferencjach, kursach, szkoleniach i stażach klinicznych. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

W naszej przychodni zajmuje się szeroko pojętą chirurgią, sporo czasu poświęca również leczeniu internistycznemu. Szczególne zainteresowania to ortopedia i chirurgia onkologiczna. Prywatnie fan sportu, miłośnik narciarstwa i gór.

lek. wet. Anna Połocka - Teperek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, ukończyła studia w 2018 roku. Z naszą Przychodnią związana od drugiego roku studiów. Przyciąga zarówno psich jak i kocich pacjentów. Zajmuje się głównie leczeniem internistycznym oraz podstawową chirurgią. Interesuje ją okulistyka, stomatologia, diagnostyka USG. Uczestniczyła w szeregu kursów i szkoleń z zakresu chorób wewnętrznych. Prywatnie właścicielka kota Bobka, trójnożnej kotki Koko oraz psa Miśka

lek. wet. Borys Ruszkiewicz

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Tytuł lekarza weterynarii i prawo wykonywania zawodu uzyskał w 2013 roku.
Z naszą Przychodnią związany od początku jej powstania. Niezbędną wiedzę i doświadczenie zdobywał pod okiem naszego zespołu lekarzy jako praktykant a następnie lekarz stażysta. Obecnie zajmuje się leczeniem internistycznym zwierząt towarzyszących oraz wykonuje zabiegi chirurgicznei stomatologiczne. W trakcie swojej praktyki lekarsko weterynaryjnej uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu leczenia chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych czy dermatologii. Interesuje się diagnostyką radiologiczną. Prywatnie właściciel uroczej suczki o imieniu Inka.

tech. wet. Ewelina Zaborowska

Technik weterynarii od 2016 roku. Ma za sobą profesjonalny kurs groomingu. W przychodni zajmuję się strzyżeniem psów i kotów, oraz asystuje lekarzom w zabiegach chirurgicznych. Prywatnie posiadaczka dwóch kotów Pixi i Mili, oraz psa Luny.

tech. wet. Kasandra Kuśmierczyk

Zdobyła dyplom technika weterynarii w 2019 roku. Z naszą przychodnią związana już od czasu odbywania praktyk. W przychodni zajmuje się pomocą lekarzom. Prywatnie właścicielka towarzyskiego kota Józia.

Masz pytania? Napisz, zadzwoń!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę. W przypadku nagłego zagrożenia życia Twojego zwierzaka dzwoń do nas a postaramy się pomóc!
Jesteśmy dla Was! Kontakt z nami
Udostęnij dalej:

Opinie o Trio-Vet