Kolejny członek drużyny Trio-Vet na pokładzie

Start / Aktualności / Kolejny członek drużyny Trio-Vet na pokładzie

Kolejny członek drużyny Trio-Vet na pokładzie

14 sierpnia 2020

Witamy Was drodzy czytelnicy dziś miłą nowiną dotyczącą ekipy Trio-Vet. Jak zapewne wiecie pracujemy każdego dnia w pocie czoła nad tym aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Dlatego też naturalnym jest fakt poszerzania naszego personelu o nowe osoby.

 

Dziś przedstawiamy Państwu kolejną osobę, która zasila nasze szeregi i będzie dbała razem z nami o zdrowie Waszych podopiecznych.
Poznajcie tech. wet. Kasandrę Kuśmierczyk, która związana jest z nami od dłuższego czasu, kiedy to odbywała swoje praktyki. Swoją pracą i zaangażowaniem udowodniła, że jest idealną kandydatką na kolejnego pracownika, który odciąży nas w codziennych obowiązkach.

 

Kasandra na co dzień jest pogodną i bardzo sympatyczną osobą, która oczywiście kocha zwierzęta. Prywatnie posiada towarzyskiego kota Józia. Jest posiadaczką dyplomu technika weterynarii, który zdobyła w 2019.

Mamy nadzieję, że zostanie z nami na długo i sprawi, że wykonywana przez nas praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Witamy jeszcze raz na pokładzie i ruszamy do wspólnej pracy 😉

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Życzymy wszystkim miłego weekendu a Kasandrze wytrwałości w pracy 😉

Udostęnij dalej:

Nasza kadra